Remis w konfrontacji GKS-u Tychy z Podhalem

Drużyna TatrySki Podhale Nowy Targ doprowadziła do wyrównania w półfinałowej rywalizacji play-off Polskiej Hokej Ligi z broniącym tytułu mistrzowskiego GKS-em Tychy. Nowotarżanie po dogrywce wygrali drugi mecz tej pary.

Kibice zgromadzeni na lodowisku w Nowym Targu na pierwszą bramkę musieli czekać ponad 50 minut. Jako pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, ale na zaledwie 40 sekund przed końcem spotkania Michael Cichy doprowadził do wyrównania. O losach drugiego pojedynku w ramach półfinału PHL zadecydowała dogrywka, w której lepsi okazali się zawodnicy Podhala. Podopieczni trenera Toma Valtonena wygrali 2:1 i wyrównali stan rywalizacji do czterech zwycięstw.

TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
1:0 - Jaśkiewicz (54:04), 1:1 - Cichy (59:20), 2:1 - Kolusz (67:27)