Polonia jeszcze poczeka na inaugurację. W Gwarku i Pniówku pojawił się wirus - zapowiedź 2. kolejki III ligi (aktualizacja)

Polonia jeszcze poczeka na inaugurację. W Gwarku i Pniówku pojawił się wirus - zapowiedź 2. kolejki III ligi (aktualizacja)

Koronawirus sprawił, że nie dojdzie do skutku derbowy pojedynek Polonii Bytom z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Spotkanie to zostało przeniesione na inny termin, a to oznacza, że bytomianie znów muszą czekać na rozpoczęcie sezonu.

Zaplanowane na piątek (7 sierpnia) spotkanie zostało przełożone na 14 października 2020 r. ze względu na obowiązek izolacji zawodników Gwarka, która konieczna była po pozytywnym wyniku na koronawirusa jednego z zawodników z Tarnowskich Gór. Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędzie się mecz 3. kolejki pomiędzy Polonią a Pniówkiem Pawłowice. W tym przypadku powodem przełożenia spotkania nie jest pandemia koronawirusa. Zespół Pniówka, jako zwycięzca śląskiej edycji Pucharu Polski, w terminie pomiędzy 13 a 16 sierpnia br. zobligowany został do rozegrania spotkania pierwszej rundy Pucharu Polski przeciwko drużynie Sokoła Ostróda. W związku z czym kluby zmuszone zostały do znalezienia nowego terminu rozegrania tego meczu.

W piątek (7 sierpnia) okazało się, że konieczne jest odwołanie innego meczu 2. kolejki. Z powodu pozytywnego testu u jednego z zawodników Pniówka Pawłowice nie dojdzie do skutku mecz tej drużyny z Ślęzą Wrocław.

Zestaw par 2. kolejki:

8 sierpnia (sobota)
godz. 13.30: Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
godz. 17.00: Foto-Higiena Gać - Ruch Chorzów
godz. 17.00: Polonia Nysa - ROW 1964 Rybnik
godz. 17.00: Piast Żmigród - LKS Goczałkowice-Zdrój
godz. 17.00: Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
godz. 17.30: Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Świdnica
godz. 18.00: MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze

Mecze Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry i Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego

Pauzuje: Lechia Zielona Góra

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami