Cztery gole Michała Chrabąszcza, Cidry poległy w Świętochłowicach - wyniki 8. kolejki IV ligi (aktualizacja)
Strzelając cztery gole w niewiele ponad godzinę Michał Chrabąszcz walnie przyczynił się do wysokiej wygranej Unii Kosztowy nad RKS-em Grodziec. Ruch Radzionków stracił punkty w pojedynku ze Śląskiem Świętochłowice.
Wyniki 8. kolejki:
Grupa I
Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz 1:4 (1:4)
0:1 - Zając, 3 min.
0:2 - zając, 16 min.
0:3 - Sawicki, 29 min.
0:4 - Zając, 33 min.
1:4 - Koziński, 41 min.
Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków 2:1 (1:0)
1:0 - Ściętek, 15 min. (karny)
1:1 - Gajewski, 58 min.
2:1 - Koniarek, 86 min.
Warta Zawiercie - Slavia Ruda Śląska 2:1 (1:0)
1:0 - Adamiecki, 9 min.
1:1 - Szpoton, 60 min.
2:1 - Jarnot, 90 min.
Unia Kosztowy - RKS Grodziec 6:1 (2:0)
1:0 - Chrabąszcz, 5 min.
2:0 - Chrabąszcz, 15 min.
3:0 - Chrabąszcz, 50 min.
4:0 - Turczyński, 61 min.
5:0 - Chrabąszcz, 76 min.
5:1 - Waśniewski, 89 min.
6:1 - Ngwagwu, 90 min.
Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice 0:0
Polonia Poraj - Drama Zbrosławice 2:2 (1:2)
0:1 - Halama, 39 min.
1:1 - Mielczarek, 40 min.
1:2 - Boryczka, 42 min.
2:2 - Matyja, 81 min.
Raków II Częstochowa - AKS Mikołów 0:1 (0:1)
0:1 - Majsner, 18 min.
Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck 1:0 (0:0)
1:0 - Rybak, 89 min.
1. | Szombierki Bytom | 8 | 20 | 6 | 2 | 0 | 15:5 |
2. | Unia Kosztowy | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 25:9 |
3. | Warta Zawiercie | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 22:13 |
4. | AKS Mikołów | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 10:6 |
5. | Sarmacja Będzin | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 15:4 |
6. | Ruch Radzionków | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 15:10 |
7. | Gwarek Ornontowice | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 15:9 |
8. | Przemsza Siewierz | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 16:15 |
9. | Śląsk Świętochłowice | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 10:12 |
10. | Unia Dąbrowa Górnicza | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 9:13 |
11. | Znicz Kłobuck | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 |
12. | RKS Grodziec | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 10:22 |
13. | Raków II Częstochowa | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:16 |
14. | Polonia Poraj | 8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 10:15 |
15. | Slavia Ruda Śląska | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 10:18 |
16. | Drama Zbrosławice | 8 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8:29 |
Grupa II
LKS Goczałkowice-Zdrój - MKP Odra Centrum Wodzisław 1:3 (0:1)
0:1 - Tkocz, 40 min.
0:2 - Podbioł, 47 min.
1:2 - Hanzel, 56 min.
1:3 - Skrenik, 83 min.
MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
1:0 - Jonkisz, 21 min.
2:0 - Raszka, 77 min.
2:1 - Sikora, 84 min.
LKS Czaniec - Unia Książenice 1:0 (1:0)
1:0 - Karcz, 1 min.
Drzewiarz Jasienica - Beskid Skoczów 5:2 (1:0)
1:0 - Królak, 5 min.
2:0 - Królak, 52 min.
3:0 - Chojnacki, 66 min.
4:0 - Sekuła, 78 min.
4:1 - Szczyrba, 80 min.
4:2 - Wrana, 83 min. (karny)
5:2 - Królak, 89 min.
Wilki Wilcza - Spójnia Landek 1:0 (0:0)
1:0 - Stebel, 82 min.
Odra Wodzisław - Polonia Łaziska Górne 3:0 (1:0)
1:0 - Dudziński, 6 min. (karny)
2:0 - Dudziński, 65 min.
3:0 - Pikul, 80 min. (karny)
GKS II Tychy - Decor Bełk 4:0 (2:0)
1:0 - Szumilas, 14 min.
2:0 - Wróblewski, 26 min.
3:0 - Szumilas, 52 min. (karny)
4:0 - Piątek, 65 min.
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:1)
1:0 - Gibas, 12 min.
1:1 - S. Byrtek, 20 min. (karny)
1. | LKS Czaniec | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 11:5 |
2. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 19:13 |
3. | Odra Wodzisław | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 21:10 |
4. | Unia Książenice | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 18:11 |
5. | GKS II Tychy | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 20:12 |
6. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 13:12 |
7. | Drzewiarz Jasienica | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:15 |
8. | Kuźnia Ustroń | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 17:14 |
9. | LKS Goczałkowice-Zdrój | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 12:9 |
10. | Spójnia Landek | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 11:11 |
11. | Decor Bełk | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 16:22 |
12. | Polonia Łaziska Górne | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 11:14 |
13. | GKS Radziechowy-Wieprz | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 15:15 |
14. | MKP Odra Centrum Wodzisław | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 9:23 |
15. | Wilki Wilcza | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 8:17 |
16. | Beskid Skoczów | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 11:25 |
Źródło: inf. własna/ tabela za 90minut.pl