Kolejna zmiana trenera w Iskrze Pszczyna

Kolejna zmiana trenera w Iskrze Pszczyna

Tylko pół roku szkoleniowcem piłkarzy Iskry Pszczyna był Artur Zemlak. Zastąpił go Robert Gąsior. On poprowadzi pszczyńską drużynę w nadchodzącym sezonie rozgrywek ZINA klasy okręgowej.

Bilans wiosennych meczów Iskry pod wodzą Zemlaka to siedem zwycięstw, sześć porażek i jeden remis. Mimo gry w kratkę pszczynianie utrzymali na koniec sezonu piąte miejsce, które zajmowali po rundzie jesiennej.

Następcą Artura Zemlaka został Robert Gąsior, który w minionym sezonie prowadził AKS Mikołów (czwarte miejsce w tabeli grupy I klasy okręgowej). Wcześniej był trenerem Strażaka Mikołów i LKS-u Bujaków. Jako piłkarz zaczynał w Slavii Ruda Śląska, a w kolejnych latach prezentował barwy m.in. Jastrzębia Bielszowice, Jedności Przyszowice czy Strażaka Mikołów. Nowy trener Iskry oficjalnie rozpocznie pracę 17 lipca, kiedy to poprowadzi pierwszy trening. A już dzień później zadebiutuje na ławce trenerskiej w sparingowym meczu z LKS-em Goczałkowice-Zdrój.

W sumie pszczynianie mają zaplanowanych pięć spotkań sparingowych: 18 lipca z LKS Goczałkowice-Zdrój, 21 lipca z WSS Wisła, 25 lipca z Błyskawicą Drogomyśl, 28 lipca MRKS Czechowice-Dziedzice i 4 sierpnia z Bronowianką Kraków.

Żródło: sps24.pl

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami