Stary-nowy prezes, obóz w Czechach i plany sparingowe Granicy Ruptawa [aktualizacja]

Stary-nowy prezes, obóz w Czechach i plany sparingowe Granicy Ruptawa [aktualizacja]

Na fotel prezesa wrócił "stary-nowy" prezes - Jan Gabryś. Poznaliśmy także plan przygotowań i terminarz sparingów Granicy Ruptawa do rundy wiosennej w "okręgówce".

5 grudnia odbyło się Walne Zebranie LKS Granica i Jan Gabryś ponownie zasiadł na stołku prezesa klubu. Po dwuletniej pauzie, wieloletni sternik i sponsor drużyny z dzielnicy Jastrzębia-Zdroju, ponownie wraca na stanowisko prezesa zarządu. Wiceprezesem zespołu z popularnego "Estadio de Libowiec" został dotychczasowy sternik - Artur Nowak, a sekretarzem klubu Grzegorz Rabus

Poza nimi do zarządu weszli także: Rafał Jabłoński, Adam Płaczek, Gabriel Koczor i Józef Morawiec, a w Komisji Rewizyjnej zasiądą: Andrzej Piwowar, Marek Brzózka oraz Marian Sołtys. 

Zespół Tomasza Ciemięgi zakończył udaną jesień w grupie III katowickiej klasy okręgowej na 6. lokacie ze stratą 15 pkt. do prowadzącej Odry Wodzisław, ale jednocześnie ma aż 19 pkt. zapasu nad strefą spadkową.

Drużyna Granicy w ramach przygotowań do rundy rewanżowej, rozegra siedem sparingów oraz pojadzie w dniach 16-21 lutego na zgrupowanie do Cieszyna, ale trenować i grać ewentualne sparingi będzie już po czeskiej stronie. Razem z seniorami, na obóz wyjadą także juniorzy starsi.

Plan sparingów Granicy Ruptawa:
- Rymer Rybnik (26 stycznia)
- Spójnia Zebrzydowice (2 lutego)
- Płomień Połomia (9 lutego) 
- Wisła Ustronianką (16 lutego)
Zgrupowanie w polskim/czeskim Cieszynie (16-21 lutego)
- TS 1909 Cieszyn (19 lutego) w czeskim Cieszynie
- Gwiazdą Skrzyszów (23 lutego)
- Polonia Łaziska (2 marca)
- Piast Cieszyn (9 marca).

źródło: Granica Ruptawa.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami