MK Górnik Katowice trenuje pod okiem nowego szkoleniowca

MK Górnik Katowice trenuje pod okiem nowego szkoleniowca

Przygotowania do nowego sezonu piłkarze występującego na szczeblu ZINA klasy okręgowej zespołu MK Górnika Katowice rozpoczęli z nowym trenerem.

Z końcem czerwca wygasła umowa klubu z trenerem Ireneuszem Gabrysiakiem. Nowy zarząd nie zdecydował się na jej przedłużenie. Gabrysiak przejął drużynę MK Górnika we wrześniu 2018 roku. Pod jego wodzą zespół w 25 spotkaniach zanotował 10 zwycięstw, pięć razy zremisował, a także przytrafiło się 10 porażek. Trener osiągnął cel minimum, jakim było utrzymanie się drużyny w ZINA klasie okręgowej.

"Ze względu na zmiany w strukturach klubowych zdecydowaliśmy się na zmianę na stanowisku trenera drużyny seniorów. Trenerowi Gabrysiakowi z całego serca dziękujemy za trud włożony w pracę z drużyną oraz życzymy sukcesów w dalszej karierze" - napisał na facebookowym profilu klubu jego dyrektor Sebastian Taborek.

Nowym szkoleniowcem zespołu MK Górnik Katowice został Rafał Lis, który po zakończonym niedawno sezonie rozstał się z jego lokalnym rywalem - Spartą Katowice. Lis podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia na kolejne lata.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami