Wydrukuj tę stronę

Terminarz klasy okręgowej grupy bytomsko-zabrzańskiej

Terminarz klasy okręgowej grupy bytomsko-zabrzańskiej

Podczas spotkania przedstawicieli drużyn występujących w grupie bytomsko-zabrzańskiej ZINA klasy okręgowej w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu ustalony został terminarz rozgrywek rundy jesiennej.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (10-11 sierpnia)
Unia Strzybnica - Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy - Przyszłość Ciochowice
Concordia Knurów - Piast II Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie - Silesia Miechowice
Tęcza Wielowieś - Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech - KS 94 Rachowice
Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice
Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Miedary

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Czarni Pyskowice - Orzeł Miedary
Sośnica Gliwice - Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice - Czarni Kozłowa Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie - Sokół Orzech
Silesia Miechowice - Tęcza Wielowieś
Piast II Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
Przyszłość Ciochowice - Concordia Knurów
Unia Strzybnica - ŁTS Łabędy

3. kolejka (24-25 sierpnia)
ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice
Concordia Knurów - Unia Strzybnica
Odra Miasteczko Śląskie - Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice
Sokół Orzech - Silesia Miechowice
Czarni Kozłowa Góra - Górnik Bobrowniki Śląskie
Jedność 32 Przyszowice - KS 94 Rachowice
Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice

4. kolejka (31 sierpnia - 1 września)
Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice
KS 94 Rachowice - Orzeł Miedary
Górnik Bobrowniki Śląskie - Jedność 32 Przyszowice
Silesia Miechowice - Czarni Kozłowa Góra
Piast II Gliwice - Sokół Orzech
Przyszłość Ciochowice - Tęcza Wielowieś
Unia Strzybnica - Odra Miasteczko Śląskie
ŁTS Łabędy - Concordia Knurów

5. kolejka (7-8 września)
Concordia Knurów - Czarni Pyskowice
Odra Miasteczko Śląskie - ŁTS Łabędy
Tęcza Wielowieś - Unia Strzybnica
Sokół Orzech - Przyszłość Ciochowice
Czarni Kozłowa Góra - Piast II Gliwice
Jedność 32 Przyszowice - Silesia Miechowice
Orzeł Miedary - Górnik Bobrowniki Śląskie
Sośnica Gliwice - KS 94 Rachowice

6. kolejka (14-15 września)
Czarni Pyskowice - KS 94 Rachowice
Górnik Bobrowniki Śląskie - Sośnica Gliwice
Silesia Miechowice - Orzeł Miedary
Piast II Gliwice - Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość Ciochowice - Czarni Kozłowa Góra
Unia Strzybnica - Sokół Orzech
ŁTS Łabędy - Tęcza Wielowieś
Concordia Knurów - Odra Miasteczko Śląskie

7. kolejka (21-22 września)
Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś - Concordia Knurów
Sokół Orzech - ŁTS Łabędy
Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica
Jedność 32 Przyszowice - Przyszłość Ciochowice
Orzeł Miedary - Piast II Gliwice
Sośnica Gliwice - Silesia Miechowice
KS 94 Rachowice - Górnik Bobrowniki Śląskie

8. kolejka (28-29 września)
Czarni Pyskowice - Górnik Bobrowniki Śląskie
Silesia Miechowice - KS 94 Rachowice
Piast II Gliwice - Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary
Unia Strzybnica - Jedność 32 Przyszowice
ŁTS Łabędy - Czarni Kozłowa Góra
Concordia Knurów - Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie - Tęcza Wielowieś

9. kolejka (5-6 października)
Tęcza Wielowieś - Czarni Pyskowice
Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śląskie
Czarni Kozłowa Góra - Concordia Knurów
Jedność 32 Przyszowice - ŁTS Łabędy
Orzeł Miedary - Unia Strzybnica
Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice
KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice
Górnik Bobrowniki Śląskie - Silesia Miechowice

10. kolejka (12-13 października)
Czarni Pyskowice - Silesia Miechowice
Piast II Gliwice - Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice
Unia Strzybnica - Sośnica Gliwice
ŁTS Łabędy - Orzeł Miedary
Concordia Knurów - Jedność 32 Przyszowice
Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Kozłowa Góra
Tęcza Wielowieś - Sokół Orzech

11. kolejka (19-20 października)
Sokół Orzech - Czarni Pyskowice
Czarni Kozłowa Góra - Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice - Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Miedary - Concordia Knurów
Sośnica Gliwice - ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice - Unia Strzybnica
Górnik Bobrowniki Śląskie - Przyszłość Ciochowice
Silesia Miechowice - Piast II Gliwice

12. kolejka (26-27 października)
Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice
Przyszłość Ciochowice - Silesia Miechowice
Unia Strzybnica - Górnik Bobrowniki Śląskie
ŁTS Łabędy - KS 94 Rachowice
Concordia Knurów - Sośnica Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Miedary
Tęcza Wielowieś - Jedność 32 Przyszowice
Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra

13. kolejka (2-3 listopada)
Czarni Kozłowa Góra - Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice - Sokół Orzech
Orzeł Miedary - Tęcza Wielowieś
Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
KS 94 Rachowice - Concordia Knurów
Górnik Bobrowniki Śląskie - ŁTS Łabędy
Silesia Miechowice - Unia Strzybnica
Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice

14. kolejka (9-10 listopada)
Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice
Unia Strzybnica - Piast II Gliwice
ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice
Concordia Knurów - Górnik Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie - KS 94 Rachowice
Tęcza Wielowieś - Sośnica Gliwice
Sokół Orzech - Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra - Jedność 32 Przyszowice

15. kolejka (16-17 listopada)
Jedność 32 Przyszowice - Czarni Pyskowice
Orzeł Miedary - Czarni Kozłowa Góra
Sośnica Gliwice - Sokół Orzech
KS 94 Rachowice - Tęcza Wielowieś
Górnik Bobrowniki Śląskie - Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice - Concordia Knurów
Piast II Gliwice - ŁTS Łabędy
Przyszłość Ciochowice - Unia Strzybnica

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz klasy okręgowej grupy bytomsko-zabrzańskiej - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz klasy okręgowej grupy bytomsko-zabrzańskiej

Terminarz klasy okręgowej grupy bytomsko-zabrzańskiej

Podczas spotkania przedstawicieli drużyn występujących w grupie bytomsko-zabrzańskiej ZINA klasy okręgowej w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu ustalony został terminarz rozgrywek rundy jesiennej.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (10-11 sierpnia)
Unia Strzybnica - Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy - Przyszłość Ciochowice
Concordia Knurów - Piast II Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie - Silesia Miechowice
Tęcza Wielowieś - Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech - KS 94 Rachowice
Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice
Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Miedary

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Czarni Pyskowice - Orzeł Miedary
Sośnica Gliwice - Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice - Czarni Kozłowa Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie - Sokół Orzech
Silesia Miechowice - Tęcza Wielowieś
Piast II Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
Przyszłość Ciochowice - Concordia Knurów
Unia Strzybnica - ŁTS Łabędy

3. kolejka (24-25 sierpnia)
ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice
Concordia Knurów - Unia Strzybnica
Odra Miasteczko Śląskie - Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice
Sokół Orzech - Silesia Miechowice
Czarni Kozłowa Góra - Górnik Bobrowniki Śląskie
Jedność 32 Przyszowice - KS 94 Rachowice
Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice

4. kolejka (31 sierpnia - 1 września)
Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice
KS 94 Rachowice - Orzeł Miedary
Górnik Bobrowniki Śląskie - Jedność 32 Przyszowice
Silesia Miechowice - Czarni Kozłowa Góra
Piast II Gliwice - Sokół Orzech
Przyszłość Ciochowice - Tęcza Wielowieś
Unia Strzybnica - Odra Miasteczko Śląskie
ŁTS Łabędy - Concordia Knurów

5. kolejka (7-8 września)
Concordia Knurów - Czarni Pyskowice
Odra Miasteczko Śląskie - ŁTS Łabędy
Tęcza Wielowieś - Unia Strzybnica
Sokół Orzech - Przyszłość Ciochowice
Czarni Kozłowa Góra - Piast II Gliwice
Jedność 32 Przyszowice - Silesia Miechowice
Orzeł Miedary - Górnik Bobrowniki Śląskie
Sośnica Gliwice - KS 94 Rachowice

6. kolejka (14-15 września)
Czarni Pyskowice - KS 94 Rachowice
Górnik Bobrowniki Śląskie - Sośnica Gliwice
Silesia Miechowice - Orzeł Miedary
Piast II Gliwice - Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość Ciochowice - Czarni Kozłowa Góra
Unia Strzybnica - Sokół Orzech
ŁTS Łabędy - Tęcza Wielowieś
Concordia Knurów - Odra Miasteczko Śląskie

7. kolejka (21-22 września)
Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś - Concordia Knurów
Sokół Orzech - ŁTS Łabędy
Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica
Jedność 32 Przyszowice - Przyszłość Ciochowice
Orzeł Miedary - Piast II Gliwice
Sośnica Gliwice - Silesia Miechowice
KS 94 Rachowice - Górnik Bobrowniki Śląskie

8. kolejka (28-29 września)
Czarni Pyskowice - Górnik Bobrowniki Śląskie
Silesia Miechowice - KS 94 Rachowice
Piast II Gliwice - Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary
Unia Strzybnica - Jedność 32 Przyszowice
ŁTS Łabędy - Czarni Kozłowa Góra
Concordia Knurów - Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie - Tęcza Wielowieś

9. kolejka (5-6 października)
Tęcza Wielowieś - Czarni Pyskowice
Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śląskie
Czarni Kozłowa Góra - Concordia Knurów
Jedność 32 Przyszowice - ŁTS Łabędy
Orzeł Miedary - Unia Strzybnica
Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice
KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice
Górnik Bobrowniki Śląskie - Silesia Miechowice

10. kolejka (12-13 października)
Czarni Pyskowice - Silesia Miechowice
Piast II Gliwice - Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice
Unia Strzybnica - Sośnica Gliwice
ŁTS Łabędy - Orzeł Miedary
Concordia Knurów - Jedność 32 Przyszowice
Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Kozłowa Góra
Tęcza Wielowieś - Sokół Orzech

11. kolejka (19-20 października)
Sokół Orzech - Czarni Pyskowice
Czarni Kozłowa Góra - Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice - Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Miedary - Concordia Knurów
Sośnica Gliwice - ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice - Unia Strzybnica
Górnik Bobrowniki Śląskie - Przyszłość Ciochowice
Silesia Miechowice - Piast II Gliwice

12. kolejka (26-27 października)
Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice
Przyszłość Ciochowice - Silesia Miechowice
Unia Strzybnica - Górnik Bobrowniki Śląskie
ŁTS Łabędy - KS 94 Rachowice
Concordia Knurów - Sośnica Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Miedary
Tęcza Wielowieś - Jedność 32 Przyszowice
Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra

13. kolejka (2-3 listopada)
Czarni Kozłowa Góra - Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice - Sokół Orzech
Orzeł Miedary - Tęcza Wielowieś
Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
KS 94 Rachowice - Concordia Knurów
Górnik Bobrowniki Śląskie - ŁTS Łabędy
Silesia Miechowice - Unia Strzybnica
Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice

14. kolejka (9-10 listopada)
Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice
Unia Strzybnica - Piast II Gliwice
ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice
Concordia Knurów - Górnik Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie - KS 94 Rachowice
Tęcza Wielowieś - Sośnica Gliwice
Sokół Orzech - Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra - Jedność 32 Przyszowice

15. kolejka (16-17 listopada)
Jedność 32 Przyszowice - Czarni Pyskowice
Orzeł Miedary - Czarni Kozłowa Góra
Sośnica Gliwice - Sokół Orzech
KS 94 Rachowice - Tęcza Wielowieś
Górnik Bobrowniki Śląskie - Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice - Concordia Knurów
Piast II Gliwice - ŁTS Łabędy
Przyszłość Ciochowice - Unia Strzybnica

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing