Unia Turza rozgromiła Rymera, MKS Lędziny nie zwalnia tempa - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 26 i 27 października (aktualizacja)
- Napisał Arq
Unia Turza nie miała litości dla zajmującej ostatnie miejsce w tabeli grupy raciborsko-rybnickiej ZINA klasy okręgowej drużyny Rymera Rybnik strzelając jej pół tuzina goli. W grupie tysko-bielskiej zespół MKS Lędziny zanotował jedenaste zwycięstwo w sezonie.
Grupa bytomsko-zabrska
Wyniki 12. kolejki:
ŁTS Łabędy - KS 94 Rachowice 4:1 (2:0)
1:0 - Kantor, 25 min.
2:0 - Adamczyk, 41 min.
3:0 - Kantor, 73 min.
4:0 - Magiera, 80 min.
4:1 - Marcinek, 86 min.
Concordia Knurów - Sośnica Gliwice 2:2 (1:0)
1:0 - Loban, 15 min. (samobójczy)
2:0 - Nalepa, 66 min.
2:1 - Popiel, 80 min.
2:2 - Kujawa, 89 min.
Przyszłość Ciochowice - Silesia Miechowice 3:0 (2:0)
1:0 - Raczyński, 26 min.
2:0 - Kalinowski, 40 min.
3:0 - Jonik, 63 min.
Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice 2:3 (0:1)
0:1 - Kowalski, 20 min. (samobójczy)
1:1 - Przybysz, 61 min.
1:2 - Aquino, 67 min.
2:2 - Przybysz, 81 min.
2:3 - Krakowczyk, 86 min.
Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra 3:1 (2:0)
1:0 - Krupa, 38 min.
2:0 - Tobor, 44 min.
3:0 - Tokarski, 80 min.
3:1 - Żalek, 81 min.
Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Miedary 1:3 (0:1)
0:1 - Szkliniarz, 44 min.
1:1 - Michna, 57 min.
1:2 - Wojdat, 69 min.
1:3 - Szkliniarz, 80 min.
Unia Strzybnica - Górnik Bobrowniki Śląskie 1:2 (0:1)
0:1 - Chwolik, 27 min.
0:2 - Banaś, 67 min.
1:2 - Opara, 88 min.
Tęcza Wielowieś - Jedność 32 Przyszowice 0:3 (0:0)
0:1 - Widera, 68 min.
0:2 - Mnochy, 78 min.
0:3 - Hajok, 86 min.
1. | Jedność 32 Przyszowice | 12 | 33 | 11 | 0 | 1 | 33:9 |
2. | Orzeł Miedary | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 38:12 |
3. | Przyszłość Ciochowice | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 34:18 |
4. | Piast II Gliwice | 12 | 27 | 9 | 0 | 3 | 48:18 |
5. | Unia Strzybnica | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 30:15 |
6. | Odra Miasteczko Śląskie | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 25:15 |
7. | ŁTS Łabędy | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 25:14 |
8. | Sokół Orzech | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 23:28 |
9. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 29:44 |
10. | Sośnica Gliwice | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 16:20 |
11. | Czarni Pyskowice | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18:23 |
12. | Czarni Kozłowa Góra | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 19:37 |
13. | Silesia Miechowice | 12 | 10 | 3 | 1 | 8 | 30:38 |
14. | Tęcza Wielowieś | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 10:24 |
15. | Concordia Knurów | 12 | 6 | 1 | 3 | 8 | 19:38 |
16. | KS 94 Rachowice | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 7:51 |
Grupa raciborsko-rybnicka
Wyniki 14. kolejki:
LKS Krzyżanowice - MKS Czerwionka 3:0 (2:0)
1:0 - Turkiewicz, 38 min.
2:0 - Antończak, 43 min.
3:0 - Gardawski, 74 min.
Granica Ruptawa - Dąb Gaszowice 1:2 (0:2)
0:1 - Siedlaczek, 20 min. (karny)
0:2 - Ziaja, 33 min.
1:2 - Jaśko, 48 min.
Unia Turza - Rymer Rybnik 6:0 (2:0)
1:0 - Glenc, 15 min.
2:0 - Dariusz Pawlusiński, 28 min.
3:0 - Brzoska, 54 min.
4:0 - Gładkowski,
5:0 - Maryniok,
6:0 - Dariusz Pawlusiński, 83 min.
Płomień Połomia - Silesia Lubomia 3:3 (0:0)
1:0 - Hasior, 62 min.
2:0 - Hasior, 64 min.
2:1 - Pastuszek, 67 min. (samobójczy)
3:1 - Hasior, 69 min.
3:2 - Szweda, 85 min.
3:3 - Kamczyk, 87 min.
Unia Racibórz - Polonia Łaziska Rybnickie 3:0 (0:0)
1:0 - Woniakowski, 61 min.
2:0 - Migus, 68 min.
3:0 - Szlufarski, 69 min.
Czarni Gorzyce - ROW 1964 II Rybnik 4:1 (2:0)
1:0 - Benauer, 15 min.
2:0 - Warło, 23 min.
3:0 - Pawłowski, 48 min.
3:1 - Sitko, 71 min.
4:1 - Bober, 82 min.
LKS Tworków - Forteca Świerklany 2:0 (1:0)
1:0 - Szałkowski, 19 min.
2:0 - Szewczyk, 51 min.
Naprzód Borucin - Polonia Marklowice 5:0 (2:0)
1:0 - Ciuberek, 25 min.
2:0 - Podstawka, 36 min.
3:0 - Potaczek, 47 min.
4:0 - Potaczek, 70 min.
5:0 - Potaczek, 80 min.
Pierwszy Chwałowice - LKS 1908 Nędza 4:2 (2:1)
1:0 - Paprotny, 4 min.
2:0 - Łaciok, 43 min.
2:1 - Stasiowski, 44 min.
2:2 - Frydryk, 49 min.
3:2 - Herok, 59 min.
4:2 - Herok, 63 min.
1. | Unia Turza | 14 | 35 | 11 | 2 | 1 | 49:15 |
2. | Naprzód Borucin | 14 | 31 | 10 | 1 | 3 | 46:26 |
3. | Forteca Świerklany | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 45:17 |
4. | LKS 1908 Nędza | 14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 40:24 |
5. | Polonia Marklowice | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 34:22 |
6. | LKS Krzyżanowice | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 29:21 |
7. | Unia Racibórz | 14 | 24 | 6 | 6 | 2 | 32:22 |
8. | LKS Tworków | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 32:29 |
9. | Czarni Gorzyce | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 27:24 |
10. | Płomień Połomia | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 34:30 |
11. | Dąb Gaszowice | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 27:24 |
12. | Polonia Łaziska Rybnickie | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 14:36 |
13. | Pierwszy Chwałowice | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 25:31 |
14. | Silesia Lubomia | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 23:27 |
15. | MKS Czerwionka | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 19:44 |
16. | ROW 1964 II Rybnik | 14 | 8 | 2 | 2 | 10 | 21:41 |
17. | Granica Ruptawa | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 18:38 |
18. | Rymer Rybnik | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 15:57 |
Grupa katowicko-sosnowiecka
Wyniki 13. kolejki:
MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska 2:6 (1:4)
1:0 - Botsch, 15 min.
1:1 - Honysz, 17 min. (samobójczy)
1:2 - Kokoszka, 20 min.
1:3 - Ogiński, 32 min.
1:4 - Nowak, 38 min.
1:5 - Ogiński, 58 min.
1:6 - Ogiński, 81 min.
2:6 - Ludwig, 84 min.
Sparta Katowice - AKS Górnik Niwka 4:1 (3:0)
1:0 - Todorski, 18 min.
2:0 - Puczyński, 25 min. (samobójczy)
3:0 - Todorski, 41 min.
4:0 - Todorski, 66 min.
4:1 - Skrzypek, 79 min.
Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec 1:2 (1:1)
0:1 - Kiwior, 17 min.
1:1 - Nowak, 45 min.
1:2 - Radwanek, 80 min.
Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin 5:3 (3:1)
1:0 - Nowak, 7 min.
1:1 - Cisoń, 11 min.
2:1 - Stępień, 24 min.
3:1 - Kawecki, 30 min.
3:2 - Koster, 50 min.
4:2 - Skórka, 70 min.
5:2 - Nowak, 75 min.
5:3 - Koster, 76 min.
Siemianowiczanka - Niwy Brudzowice 0:1 (0:0)
0:1 - Kędzierski, 66 min.
Naprzód Lipiny - Tęcza Błędów 2:1 (0:0)
1:0 - Pawlak, 47 min.
2:0 - Pawlak, 60 min.
2:1 - Kowalczyk, 80 min.
Górnik Piaski - Wawel Wirek 0:1 (0:0)
0:1 - Lewandowski, 86 min.
Podlesianka Katowice - Źródło Kromołów 3:0 (0:0)
1:0 - Colik, 68 min.
2:0 - Renner, 70 min.
3:0 - Rzepa, 85 min.
Szczakowianka Jaworzno - Orzeł Mokre 6:1 (2:0)
1:0 - Fonfara, 10 min.
2:0 - Cichoń, 25 min.
3:0 - Cygnar, 46 min.
4:0 - Smarzyński, 50 min.
4:1 - Michalski, 67 min.
5:1 - Cygnar, 85 min.
6:1 - Szopa, 90 min.
1. | Szczakowianka Jaworzno | 13 | 36 | 12 | 0 | 1 | 60:10 |
2. | Tęcza Błędów | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 30:16 |
3. | Podlesianka Katowice | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 33:14 |
4. | Górnik Wojkowice | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 37:18 |
5. | Cyklon Rogoźnik | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 30:14 |
6. | Niwy Brudzowice | 13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 29:20 |
7. | Pogoń Imielin | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 26:28 |
8. | MK Górnik Katowice | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 29:27 |
9. | Wawel Wirek | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 19:24 |
10. | Sparta Katowice | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 24:22 |
11. | Zagłębie II Sosnowiec | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 31:34 |
12. | Urania Ruda Śląska | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 30:36 |
13. | Naprzód Lipiny | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 21:27 |
14. | AKS Górnik Niwka | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 27:22 |
15. | Siemianowiczanka | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 25:32 |
16. | Źródło Kromołów | 13 | 7 | 1 | 4 | 8 | 17:32 |
17. | Orzeł Mokre | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 13:49 |
18. | Górnik Piaski | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7:61 |
Grupa tysko-bielska
Wyniki 13. kolejki:
LKS Studzienice - MKS Lędziny 1:4 (0:2)
0:1 - Kostrzewa, 6 min.
0:2 - Rzepa, 8 min.
0:3 - Kostrzewa, 50 min.
0:4 - Malicki, 88 min.
1:4 - Janosz, 90 min.
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Iskra Pszczyna 0:3 (0:2)
0:1 - Zawadzki, 43 min. (karny)
0:2 - Żur, 45 min.
0:3 - Żur, 75 min. (karny)
Piast Bieruń - Czarni Jaworze 0:4 (0:2)
0:1 - Cyran, 23 min.
0:2 - Waliczek, 28 min.
0:3 - Preisner, 65 min.
0:4 - Sztykiel, 78 min.
Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka 0:1 (0:0)
0:1 - Ploch, 51 min.
BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała 3:2 (2:2)
0:1 - Wróbel, 2 min.
1:1 - Gala, 14 min.
1:2 - Marek, 35 min.
2:2 - Pilch, 41 min.
3:2 - Kasprzycki, 59 min.
LKS Łąka - LKS Bestwina 0:1 (0:0)
0:1 - Droździk, 52 min.
Pasjonat Dankowice - Sokół Wola 5:0 (0:0)
1:0 - Mazur, 55 min.
2:0 - Sadlok, 63 min.
3:0 - Sewera, 72 min.
4:0 - Magiera, 80 min.
5:0 - Mazur, 89 min.
KS Bestwinka - MRKS II Czechowice-Dziedzice 0:1 (0:1)
0:1 - Polakowski, 18 min.
1. | MKS Lędziny | 13 | 31 | 9 | 4 | 0 | 33:9 |
2. | LKS Bestwina | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 36:11 |
3. | Iskra Pszczyna | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 32:16 |
4. | LKS Wisła Wielka | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 23:19 |
5. | Pasjonat Dankowice | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 27:14 |
6. | Czarni Jaworze | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 22:23 |
7. | Ogrodnik Cielmice | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 27:21 |
8. | BKS Stal Bielsko-Biała | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 32:28 |
9. | LKS Studzienice | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 29:33 |
10. | LKS Łąka | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 24:26 |
11. | MRKS II Czechowice-Dziedzice | 13 | 15 | 5 | 0 | 8 | 22:31 |
12. | KS Bestwinka | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 11:33 |
13. | Sokół Wola | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 15:22 |
14. | LKS Rudołtowice-Ćwiklice | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 17:38 |
15. | Rekord II Bielsko-Biała | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 30:29 |
16. | Piast Bieruń | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 12:39 |
Źródło: własne/90minut.pl