Piłka nożna

Sebastian Idczak zrezygnował z prowadzenia Unii Kosztowy Wyróżniony

Sebastian Idczak nie jest już trenerem Unii Kosztowy. 38-letni szkoleniowiec niespodziewanie zrezygnował z prowadzenia czwartoligowca u progu przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek.

Siedem zimowych sparingów Unii Książenice

Siedem spotkań kontrolnych rozegra w ramach przygotowań do wiosennej rundy czwartoligowych zmagań drużyna Unii Książenice. Zespół trenera Marcina Koczego na miejsce większości sparingów wybrał boisko ze sztuczną nawierzchnią w Dębieńsku.

Zimowe okienko transferowe - sezon 2019/20 [aktualizacja 23.01] Wyróżniony

Co prawda zimowa sesja transferowa rozpocznie się oficjalnie dopiero 1 lutego, ale część naszych kubów już dokonała pierwszych transferów.  Zapraszamy kibiców do śledzenia na bieżąco tego, co dzieje się w klubach z naszego regionu w naszym zestawieniu transferów od PKO Ekstraklasy aż po IV ligę!

Jak beniaminek ze spadkowiczem, czyli Polonia i Ruch równym krokiem - podsumowanie rundy jesiennej w III lidze grupa III

Co prawda po rundzie jesiennej liderem są rezerwy Śląska Wrocław, ale na wiosnę o awans powalczą także Ruch Chorzów i Polonia Bytom - czyli spadkowicz z... beniaminkiem. O promocji marzą także w Tarnowskich Górach. Natomiast w Rybniku będą się nerwowo oglądać za plecy, aby uniknąć spadku. Spokojny środek tabeli to domena Rekordu B-B, Pniówka Pawłowice i rezerw Górnika. Na uwagę zasługuje skuteczność śląskich snajperów. W czołówce najlepszych napastników jest aż 5. naszych przedstawicieli, przedzielonych tylko bramkostrzelnym duetem z Zielonej Góry: Szymon Kobusiński - Wojciech Okińczyc.

Tuzin zimowych gier kontrolnych Szombierek Bytom

Bardzo intensywnie do wiosennej rundy rozgrywek przygotowywać się będą piłkarze lidera grupy I śląskiej IV ligi Szombierek Bytom. W ramach zimowej zaprawy rozegrają aż 12 spotkań sparingowych.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami