Piłka nożna

Dariusz Siekliński oficjalnym trenerem ROW-u 1964 Rybnik Wyróżniony

W sezonie 2018/19 w II lidze drużynę ROW-u 1964 Rybnik będzie prowadził duet trenerski Dariusz Siekliński i Roland Buchała. Siekliński na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Marka Koniarka.

Łukasz Jagoda nowym trenerem Szczakowianki Jaworzno Wyróżniony

Działacze Szczakowianki zdecydowali o zmianie w sztabie szkoleniowym. Pierwszym trenerem drużyny został Łukasz Jagoda, który na tym stanowisku zastąpił Szymona Stawowego.

Domagała za Trzeciaka w BS Polonii Bytom Wyróżniony

Drużynę BS Polonii Bytom prowadzić będzie nowy szkoleniowiec, którym został Marcin Domagała. Z zespołem żegna się jego dotychczasowy trener Jacek Trzeciak.

Ryszard Wieczorek poprowadzi drużynę APN Odry Wodzisław Wyróżniony

Ryszard Wieczorek po blisko dziesięciu latach przerwy powraca na ławkę trenerską wodzisławskiego zespołu. W sezonie 2018/2019 poprowadzi on występującą w ZINA klasie okręgowej APN Odrę Wodzisław.

Kolejna zmiana trenera w Iskrze Pszczyna

Tylko pół roku szkoleniowcem piłkarzy Iskry Pszczyna był Artur Zemlak. Zastąpił go Robert Gąsior. On poprowadzi pszczyńską drużynę w nadchodzącym sezonie rozgrywek ZINA klasy okręgowej.

Ruch Radzionków ma grać w Orzechu

Wszystko wskazuje na to, że Ruch Radzionków swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie na boisku w Orzechu. Wiosną „Cidry” przeniosą się na przygotowywane boisko Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami