Hokej

JKH na inaugurację pewnie pokonał Polonię

Od wygranej 3:0 z Polonią Bytom rozpoczęli swój dwunasty sezon w ekstralidze hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Efektowne zwycięstwo nad kadrą PZHL do 23 lat odniósł Tauron KH GKS Katowice.

GKS Tychy hokejowym mistrzem Polski!

GKS Tychy po raz czwarty pokonał zespół Tauronu KH GKS-u Katowice i sięgnął po tytuł mistrza Polski w hokeju na lodzie! Tyszanie na mistrzowskim tronie zasiedli po raz trzeci w historii.

Katowiczanie jeszcze walczą. Śląski finał trwa

Koronacja odroczona! W czwartym meczu finałowym Polskiej Hokej Ligi zespół Tauronu KH GKS Katowice przełamał swoją niemoc i w końcu pokonał GKS Tychy. A to oznacza, że walka o mistrzowską koronę trwa dalej.

Tyszanie o krok od złota

W trzecim meczu finału Polskiej Hokej Ligi Tauron KH GKS Katowice przegrał po zaciętym spotkaniu z GKS-em Tychy. Tyszanie prowadzą w rywalizacji o złoto 3:0.

Drugi mecz finałowy też dla tyszan

Drugie wysokie zwycięstwo odnieśli hokeiści GKS-u Tychy w finale Polskiej Hokej Ligi nad Tauronem KH GKS Katowice. Tym razem tyszanie wygrali 6:0.

Pierwszy finał dla tyszan

Pierwszy finał Polskiej Hokej Ligi zakończył się wysokim zwycięstwem GKS-u Tychy. Zespół trenera Andrieja Gusewa pokonał Tauron KH GKS Katowice 5:0.

Będzie śląski finał! GKS Katowice lepszy od Cracovii

Hokeiści GKS-u Katowice zagrają w finale Polskiej Hokej Ligi! Katowiczanie w półfinale wyeliminowali broniącą mistrzowskiego tytułu Comarch Cracovię, a to oznacza, że tytuł w tym roku na pewno trafi na Śląsk.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami