II Liga

Plan sparingów ROW-u 1964 Rybnik

Po bardzo słabej jesieni - dopiero przedostatnia lokata w tabeli II ligi, podopieczni Jacka Trzeciaka poznali plan przygotowań i sparingów do rundy wiosennej, w której będą się starali zachować status drugoligowca.

Plan sparingów Rozwoju Katowice

Rozwój Katowice przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 10 stycznia. Podopieczni Marka Koniarka mają w planie rozegranie dziesięciu sparingów - w tym z I-ligowymi GKS-ami z Tychów i Jastrzębia.

Plan sparingów Skry Częstochowa

Dziewięć sparingów zaplanował sztab szkoleniowy beniaminka II ligi w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

Plan przygotowań i sparingów Ruchu Chorzów

Poznaliśmy szczegóły zimowego okresu przygotowawczego 14-krotnego Mistrza Polski. "Niebieskich" z Chorzowa czeka pracowita zima. Drużyna Marka Wleciałowskiego wyjedzie na dwa krajowe zgrupowania oraz rozegra 7 gier kontrolnych.

Odwrót Niebieskich, Skra triumfuje w derbach województwa, Rozwój ponad "kreską" - wyniki 20. kolejki II ligi [aktualizacja]

Skończył się efekt nowej miotły w wykonaniu trenera Marka Wleciałowskiego. Po dwóch wygranych z rzędu przyszły dwie, kolejne porażki Ruchu Chorzów. Wyjazdowej klęski doznał ROW 1964 Rybnik, gdzie również od niedawna jest nowy trener w klubie. Rozwój Katowice po wielu tygodnaich wydostał się w końcu ze strefy spadkowej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami