II Liga

Wiktoria "GieKSy" na Dolnym Śląsku. "Skrzaki" wypuściły wygraną z rąk - wyniki 4. kolejki II Ligi [video /aktualizacja] Wyróżniony

Po dwóch bramkach Adriana Błąda, GKS Katowice zanotował drugą wygraną z rzędu i w II-ligowej tabeli doszlusował do ścisłej czołówki. Po bardzo emocjonującym meczu na Stolze Arena padł sprawiedliwy remis. Na prowadzenie Skrę Częstochowa wyprowadził Kamil Olejnik, ale nie ukrywający swoich ambicji Motor Lublin zdołał tuż po przerwie doprowadzić do remisu. Po 4. seriach gier nie ma już zespołu z kompletem punktów, gdyż dość niespodziewanie w Elblągu z Olimpią punkty "zgubił" lider - Chojniczanka. Zwraca uwagę fakt, iż aż 5 spotkań w tej kolejce zakończyło się wygranymi gości!

Pora na stabilizację - zestaw par 4. kolejki II ligi

W poprzedniej serii gier po raz pierwszy wygrała katowicka GieKSa, ale pierwszej porażki doznały za to częstochowskie Skrzaki. Pora teraz na większą stabilizacje i zanotowanie serii dobrych rezultatów. Okazją będą mecze 4. kolejki, gdzie Skra podejmie na Stolze Arena beniaminka - Motor Lublin natomiast GKS Katowice uda się do Polkowic.

GieKSa odwróciła losy meczu. Tym razem gol Wojtyry nie pomógł Skrzakom - wyniki 3. kolejki II ligi

W piątek w Suwałkach, po przerwie po raz trzeci w tym sezonie ukąsił Kamil Wojtyra i wydawała się ze Skra Częstochowa zainkasuje trzeci komplet punktów, ale w ostatnim kwadransie drugi bieg włączył inny z Kamilów - znany z występów w Jastrzębiu - Adamek i w zaledwie dwie minuty pozbawił Skrzaki wszystkich punktów.

Na zakończenie 3. serii gier przy Bukowej GKS Katowice źle rozpoczął starcie z rezerwami poznańskiego Kolejorza i przegrywał od 37. minuty. Na szczęście dla gospodarzy, jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Adrian Błąd, a tuż po zmianie stron strzałem w okienko podwyższył Krystian Sanocki. Wynik tuż przed gwizdkiem końcowym ustalił rezerwowy Marcin Urynowicz i tym samym GieKSa przełamała passę meczów bez zwycięstwa!

Kamil Wojtyra z kolejnym golem i niedoceniane "Skrzaki" z kompletem punktów. Hokejowy rezultat rezerwistów Lecha - wyniki 2. kolejki II Ligi

Sprowadzany przed sezonem ze Znicza Kłobuck snajper Kamil Wojtyra zapewnił podopiecznym Marka Gołębiewskiego drugi komplet punktów w starciu z beniaminkiem KKS-em Kalisz i tym samym częstochowskie "Skrzaki po 2 seriach gier są na szczycie tabeli II ligi, wspólnie ze Stalą Rzeszów oraz spadkowiczem Chojniczanką! Zwraca uwagę "hokejowy" wynik w starciu rezerw Kolejorza z Hutnikiem Kraków.Tym razem pauzował GKS Katowice.

GieKSa pauzuje, Skrzaki z beniaminkiem - zestaw par 2. kolejki II Ligi

Nie poprawią swoich humorów po inauguracji fani i piłkarze GKS-u Katowice, który musi pauzować w 2. serii gier. Natomiast opromieniona wygraną we Wrocławiu Skra Częstochowa, tym razem podejmie na Stolze Arena innego beniaminka - KKS Kalisz, którego prowadzi doskonale znany na Śląsku Ryszard Wieczorek.

GieKSa znowu faworytem. Mocno przemeblowane Skrzaki - Skarb Kibica II ligi / Zestaw par 1. kolejki

Tylko GKS Katowice i Skra Częstochowa będą reprezentować nasz region w rozgrywkach II ligi w sezonie 2020/2021. Podopieczni Rafała Góraka byli blisko powrotu do Fortuna 1. ligi, ale przegrali baraże. Tym razem znowu będą faworytem i powalczą drugi rok z rzędu o promocję na wyższy szczebel, tym bardziej, że pozyskali trzech wyr ózniających się na tym szczeblu piłkarzy. Skrzaki pod koniec sezonu straciły trenera Pawła Ścieburę, a już po sezonie najlepszego strzelca Daniela Rumina. Obaj obrali kierunek na Jastrzębie-Zdrój. Zapraszamy na II-ligowy Skarb Kibica, który będzie na bieżąco aktualizowany, tym bardziej, że okienko transferowe na szczeblu centralnym zostało wydłużone aż do początku października.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami