Klasa okręgowa

Ryszard Wieczorek poprowadzi drużynę APN Odry Wodzisław Wyróżniony

Ryszard Wieczorek po blisko dziesięciu latach przerwy powraca na ławkę trenerską wodzisławskiego zespołu. W sezonie 2018/2019 poprowadzi on występującą w ZINA klasie okręgowej APN Odrę Wodzisław.

Kolejna zmiana trenera w Iskrze Pszczyna

Tylko pół roku szkoleniowcem piłkarzy Iskry Pszczyna był Artur Zemlak. Zastąpił go Robert Gąsior. On poprowadzi pszczyńską drużynę w nadchodzącym sezonie rozgrywek ZINA klasy okręgowej.

Wawel Wirek dołączył do grona spadkowiczów z ZINA klasy okręgowej

Wawel Wirek w przyszłym sezonie zagra w klasie A. Zadecydował o tym fakt, że w z III ligi spadły dwa śląskie zespoły (Unia Turza i Górnik II Zabrze). O degradacji drużyny z Rudy Śląskiej zadecydował jej najsłabszy bilans spośród drużyn, które zajęły 13. lokaty w poszczególnych grupach ZINA klasy okręgowej.

Ostatnia szansa Zameczka - zapowiedź 29. kolejki ZINA klasy okręgowej

Jeżeli piłkarze Zameczka Czernica myślą o doścignięciu Płomienia Połomia to w najbliższą sobotę (2 czerwca) mają ostatnią szansę, by częściowo odrobić straty. Zmierzą się z liderem grupy III ZINA klasy okręgowej w bezpośrednim pojedynku.

Strzeleckie popisy - wyniki 28. kolejki ZINA klasy okręgowej

Pod koniec sezonu, kiedy większość spotkań rozgrywanych jest o przysłowiową pietruszkę, często pada sporo goli. Nie inaczej było w 28. serii spotkań ZINA klasy okręgowej. Rekordową skutecznością tym razem popisali się piłkarze AKS-u Mikołów.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami