Klasa okręgowa

Terminarz klasy okręgowej grupy tysko-bielskiej Wyróżniony

Znany jest już pełny terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy tysko-bielskiej. Rozgrywki rozpoczną się 10 sierpnia. Jesienią kluby występujące w tej grupie rozegrają 15 kolejek.

Terminarz klasy okręgowej grupy bytomsko-zabrzańskiej Wyróżniony

Podczas spotkania przedstawicieli drużyn występujących w grupie bytomsko-zabrzańskiej ZINA klasy okręgowej w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu ustalony został terminarz rozgrywek rundy jesiennej.

Dariusz Grzesik wrócił do Sokoła Wola

Piłkarze Sokoła Wola rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu ZINA klasy okręgowej pod wodzą starego-nowego szkoleniowca. Do klubu w tej roli powrócił po blisko dziesięciu latach Dariusz Grzesik.

Terminarz klasy okręgowej grupy katowicko-sosnowieckiej

Zespoły występujące w grupie katowicko-sosnowieckiej ZINA klasy okręgowej w sezonie 2019/2020 wybiegną na boiska po raz pierwszy już 10 sierpnia a piłkarskie zmagania rundy jesiennej potrwają do 23 listopada.

Piotr Hauder trenerem Czarnych Gorzyce

Drużynę Czarnych Gorzyce w nadchodzącym sezonie ZINA klasy okręgowej poprowadzi trener Piotr Hauder. W zakończonych niedawno rozgrywkach był on szkoleniowcem Silesii Lubomia.

Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej

Podczas spotkania organizacyjnego w "Zajeździe Biskupim" w Raciborzu zorganizowanego przez tamtejszy Podokręg dla przedstawicieli klubów klasy okręgowej ustalony został terminarz rozgrywek rundy jesiennej grupy raciborsko-rybnickiej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami