Siatkówka

Siatkarze poczuli się górnikami. Drużyna Jastrzębskiego Węgla na dole kopalni Wyróżniony

Ten dzień nasi siatkarze Jastrzębskiego Węgla z pewnością zapamiętają na długo. Drużyna oraz sztab szkoleniowy w czwartek (17 stycznia) wzięli udział w wycieczce do kopalni Borynia - Zofiówka - Jastrzębie Ruch Jastrzębie, należącej do strategicznego partnera klubu – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

GKS Katowice pokonał Trefla Gdańsk

Piąte zwycięstwo w sezonie odnieśli siatkarze GKS-u Katowice. Podopieczni trenera Piotra Gruszki pokonali 3:1 Trefla i tym samym zrewanżowali się za porażkę 2:3 w pierwszej rundzie w Gdańsku.

Amerykanin trenuje z Pomarańczowymi

Od kilku dni z zespołem Jastrzębskiego Węgla trenuje reprezentant Stanów Zjednoczonych Brenden Sander. Amerykanin jest testowany przez trenera Roberto Santilliego pod kątem przydatności do drużyny.

Cenne zwycięstwo siatkarzy GKS-u Katowice w Olsztynie

Siatkarze GKS-u Katowice bardzo udanie rozpoczęli rundę rewanżową sezonu zasadniczego PlusLigi. Po raz pierwszy w historii wygrali w Olsztynie, pokonując Indykpol AZS w czterech setach.

Santilli już jest, ale Oliva chce odejść

Zarząd Jastrzębskiego Węgla oficjalnie zaprezentował Roberto Santilliego jako nowego szkoleniowca drużyny. Poinformował też, że z prośbą o rozwiązanie kontraktu wystąpił Salvador Hidalgo Oliva.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami