III Liga

Wyjazdowe zwycięstwo rezerw Górnika - wyniki 21. kolejki 3. ligi Wyróżniony

Spośród naszych drużyn występujących na szczeblu 3. ligi w 21. kolejce zwycięstwo odniosły tylko rezerwy Górnika Zabrze, które wygrały wyjazdowy mecz z Odrą Bytom Odrzański. Unia Turza zremisowała z dotychczasowym liderem czyli drugim zespołem Śląska Wrocław. Gościom punkt zdobyty w tym meczu pozwolił awansować na pierwsze miejsce w tabeli.

Powiało optymizmem - wyniki 20. kolejki 3. ligi

Ważna zwycięstwa odniosły nasze zespoły w 20. kolejce rozgrywek 3. ligi: Pniówek Pawłowice pokonał Carinę Gubin, Unia Turza pokonała Górnika Polkowice, a Gwarek Tarnowskie Góry rozgromił beniaminka ze Starowic Dolnych. W niedzielę (10 marca) rezerwy Górnika Zabrze pokonały LKS Goczałkowice-Zdrój.

Pniówek rozbity przez lidera - wyniki 19. kolejki 3. ligi

Od wysokiej porażki z Rekordem Bielsko-Biała rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Pniówka Pawłowice. Zespół trenera Kamila Rakoczego całą drugą połowę meczu z liderem grał w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą obejrzał w 43. minucie gry Jakub Kasperowicz.

Falstart Gwarka Tarnowskie Góry

Pierwszy trzecioligowy mecz w 2024 za nami. W zaległym spotkaniu 18. kolejki zespół Gwarka Tarnowskie Góry przegrał z Ślęzą Wrocław 1:4, mimo że po golu Alana Lubaskiego przez blisko godzinę prowadził. W drugiej połowie goście byli jednak bezlitośni.

Dariusz Kłus nowym trenerem Unii Turza

42-letni Dariusz Kłus został nowym szkoleniowcem trzecioligowej drużyny Unii Turza. Zastąpił na tym stanowisku zwolnionego po zakończeniu rundy jesiennej Krzysztofa Górecko.

Unia Turza znów bez trenera. Krzysztof Górecko zwolniony

Nieco ponad dwa miesiące trwała praca w roli szkoleniowca drużyny Unii Turza trenera Krzysztofa Górecko, który z końcem listopada przestał być szkoleniowcem beniaminka 3. ligi. Na razie klub nie ogłosił nazwiska nowego szkoleniowca.

Rezerwy Górnika rozgromiły Unię Turza - wyniki 18. kolejki 3. ligi

Rezerwy Górnika Zabrze pewnie pokonały Unię Turza 4:0. Bohaterem meczu był doświadczony Marcin Wodecki, który strzelił dwa gole. Pniówek Pawłowice przegrał niespodziewanie na własnym boisku z Karkonoszami Jelenia Góra. Śnieg pokrzyżował plany Gwarka Tarnowskie Góry.

Gwarek odmienił losy meczu - wyniki 17. kolejki 3. ligi

W 17. kolejce w końcu przełamał się zespół Gwarka Tarnowskie Góry. Po pięciu meczach bez wygranej drużyna trenera Bartłomieja Cymerysa pokonała Cariną Gubin. Zwycięstwo odniosła też drużyna Pniówka Pawłowice, która w spotkaniu z Stilonem Gorzów Wielkopolski przez blisko godzinę grała w osłabieniu.