IV Liga

Szombierki szykują się do jubileuszowego roku Wyróżniony

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Szombierek Bytom. Trener Radosław Osadnik chce, by jego zespół przed rozpoczęciem zmagań o ligowe punkty rozegrał siedem sparingów.

Piłkarze Polonii Łaziska Górne już trenują Wyróżniony

Od treningu w hali sportowej w Łaziskach Średnich rozpoczęli w poniedziałek (14 stycznia) zimowy okres przygotowawczy do rundy wiosennej w sezonie 2018/2019 piłkarze czwartoligowej Polonii Łaziska Górne.

W Połomi wierzą w utrzymanie w Haiz IV lidze

Od blisko tygodnia do wiosennej rundy rozgrywek Haiz IV ligi przygotowują się piłkarze Płomienia Połomia. Zdecydowany outsider tabeli grupy II przed rozpoczęciem rundy rewanżowej rozegra osiem spotkań kontrolnych.

Tuzin sparingów wicelidera ze Świętochłowic

Aż 12 spotkań kontrolnych rozegrają w ramach przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek Haiz IV ligi piłkarze Śląska Świętochłowice. Zespół trenera Janusza Kluge na półmetku rywalizacji zajmuje drugie miejsce w grupie II.

Decor Bełk przygotowania rozpoczął z duetem trenerów

Przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek Haiz IV ligi piłkarze Decora Bełk rozpoczęli z dwoma trenerami. Pierwszego szkoleniowca Jarosława Kupisa wspomagać będzie Łukasz Domagalski – trener z licencją UEFA A.

Unia Racibórz rozpoczyna przygotowania

Piłkarze czwartoligowej Unii Racibórz w piątek (11 stycznia) rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. W okresie przygotowawczym ekipa trenera Grzegorza Jakosza rozegra siedem spotkań sparingowych.

Dziewięć sparingów Polonii Bytom

Piłkarze Polonii Bytom w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek Haiz IV ligi rozegrają dziewięć spotkań sparingowych. Do treningów podopieczni trenera Marcina Domagały powrócą 14 stycznia.

Plan sparingów Gwarka Ornontowice

Wiadomo już jak będą wyglądały przygotowania drużyny czwartoligowego Gwarka Ornontowice do wiosennej rundy rozgrywek. Trener Łukasz Bereta, który niedawno zasiadł na trenerskiej ławce Gwarka, nie zamierza oszczędzać swoich podopiecznych.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami