IV Liga

Czwartoligowe zaległości z jesieni odrobione

Na tydzień przed inauguracją wiosennej rundy rozgrywek Haiz IV ligi rozegrane zostały dwa zaległe mecze grupy II. Nie obyło się bez niespodzianki: porażki w Tychach z rezerwami GKS-u doznał lider z Czańca.

Slavia Ruda Śląska wznowiła treningi

Drużyna Slavii Ruda Śląska wznowiła treningi po przerwie zimowej. Przed zawodnikami trenera Jarosława Zajdela wymagający okres przygotowawczy przed wiosenna rudną czwartoligowych rozgrywek.

Szombierki szykują się do jubileuszowego roku

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Szombierek Bytom. Trener Radosław Osadnik chce, by jego zespół przed rozpoczęciem zmagań o ligowe punkty rozegrał siedem sparingów.

Piłkarze Polonii Łaziska Górne już trenują

Od treningu w hali sportowej w Łaziskach Średnich rozpoczęli w poniedziałek (14 stycznia) zimowy okres przygotowawczy do rundy wiosennej w sezonie 2018/2019 piłkarze czwartoligowej Polonii Łaziska Górne.

W Połomi wierzą w utrzymanie w Haiz IV lidze

Od blisko tygodnia do wiosennej rundy rozgrywek Haiz IV ligi przygotowują się piłkarze Płomienia Połomia. Zdecydowany outsider tabeli grupy II przed rozpoczęciem rundy rewanżowej rozegra osiem spotkań kontrolnych.

Męczarnie Odry z outsiderem - wyniki 15. kolejki Haiz IV ligi [aktualizacja+tabele]

Piłkarze MKP Odry Centrum Wodzisław zwycięstwem zakończyli rundę jesienną rozgrywek Haiz IV ligi, ale w zdobycie kompletu punktów z ostatnim w tabeli Płomieniem Połomia nie przyszło im łatwo. Jedyny gol w tym meczu padł w kuriozalnych okolicznościach. "Samobója" zaliczył bramkarz gości Dawid Piszczek.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami