Strefa konesera

"Złote Buki 2018" rozdane. Franciszek Sput laureatem nagrody specjalnej

Tegoroczna edycja gali wręczenia “Złotych Buków”, czyli nagród przyznawanych przez GKS Katowice, odbyła się w Filharmonii Śląskiej, która nadała wydarzeniu odpowiednią mu oprawę. Zaproszeni goście mieli okazję poznać laureatów aż siedmiu kategorii.

Ernest Wilimowski na okładkach "Kickera"

Uważany przez wielu kibiców za najlepszego przedwojennego polskiego piłkarza Ernest Wilimowski trzykrotnie zagościł na okładce prestiżowego pisma "Kicker".

Merry Christmas & Happy New Year

Szczęśliwych, zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy zespół - sportowaSilesia.pl

Ekipa Ruchu Chorzów wygrała Wirtualne Derby Śląska

Niesamowite emocje, zwroty akcji, piękne bramki i najlepsi piłkarze na świecie. Takiego turnieju na Stadionie Miejskim Tychy jeszcze nie było. W sobotę (9 grudnia) odbył się pierwszy w historii GKS Tychy FIFA CUP. W Wirtualnych Derbach Śląska wzięło udział osiem zespołów.

Jubileuszowa edycja zakończona. "Złote Buki" rozdane

W trakcie uroczystej gali, która odbyła się w Sali Audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach wręczono "Złote Buki" czyli nagrody przyznawane przez kibiców GKS-u Katowice.

Radzionków: Siatkówka przyćmi futbol?

Radzionków niewielka miejscowość obok Bytomia. Cała Polska usłyszała o tym mieście po raz pierwszy w 1999 roku, kiedy miejscowy Ruch awansował do Ekstraklasy. Przypomniano o sobie o nim drugi raz w 2010 roku, kiedy awansował po ciężkich latach do pierwszej ligi. Mało kto jednak wie, że w Radzionkowie istnieje inny klub – Sokół Radzionków.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami