Ekstraklasa

Lider za mocny dla Zagłębia w Sosnowcu

Coraz  bardziej komplikuje się sytuacja Zagłębia Sosnowiec. W meczu 26. kolejki rozgrywek Lotto Ekstraklasy beniaminek z Sosnowca przegrał z Lechią Gdańsk. Jedynego gola w tym meczu zdobył Daniel Łukasik.

Efektowny triumf Górnika Zabrze w Poznaniu

Doskonały występ Górnika Zabrze w Poznaniu! Zespół trenera Marcina Brosza niczym wytrawny bokser wypunktował Lecha i odniósł niezwykle ważne zwycięstwo.

Gliwice pany! W derbach lepszy Piast

Odkąd w najwyższej klasie rozgrywkowej nie ma już Ruchu Chorzów oraz GKS-u Katowice, jedynymi, prawdziwymi "Derbami Śląska" pozostało spotkanie "Górników" z "Piastunkami".

Piast Gliwice nie zwalnia tempa

Piast Gliwice podtrzymuje świetną formę w rundzie wiosennej. W meczu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy gliwiczanie przed własną publicznością wygrali z Śląskiem Wrocław 2:0.

Przewrotka Igora Angulo na wagę cennego zwycięstwa

Efektowny gol zdobyty przewrotką przez Igora Angulo zapewnił Górnikowi Zabrze zwycięstwo w meczu z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy Zagłębiem Sosnowiec.

Zwycięska wyprawa Piasta nad morze. Cenne punkty przywiezione z Gdyni

W meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice zasłużenie pokonał nad morzem Arkę Gdynia. Bramki dla "Niebiesko-Czerwonych" zdobyli przed przerwą Jakub Czerwiński i Joel Valencia. W końcówce meczu honorowego gola dla gospodarzy strzelił Damian Zbozień. Kilka minut wcześniej karnego obronił Frantisek Plach.