GKS Jastrzębie przegrał we Wronkach

W zaległym meczu 25. kolejki piłkarskiej 2.ligi rozegranym we Wronkach zespół rezerw Lecha Poznań pokonał GKS Jastrzębie 2:0. Sytuacja jastrzębian po drugiej porażce z rzędu robi się bardzo nieciekawa.

Jastrzębianie wciąż nie potrafią wydostać się ze strefy spadkowej. W meczu z rezerwami Lecha zagrali słabo Gospodarze nieco częściej utrzymywali się przy piłce, ale gola, w 30. minucie spotkania, zdobyli po błędzie GKS-u. Na listę strzelców wpisał się Maksymilian Dziuba. W 85. minucie meczu Jakub Trojanowski nie sięgnął jednak piłki po strzale głową Macieja Wichtowskiego, który najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Gracz Lecha ustalił w ten sposób wynik meczu.

Lech II Poznań - GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)
1:0 - Dziuba, 30 min.
2:0 - Wichtowski, 85 min.
GKS Jastrzębie: Trojanowski – Lech (46. Matuszek), Baranowski, Rogala – Boruń, Fietz, Guilherme, Kiebzak (46. Maszkowski), Kargul-Grobla (74. Jadach) – Chmarek (46. Zych), Bednarski.

1.  Pogoń Siedlce 27 48 46-35
2.  KKS 1925 Kalisz 27 47 40-24
3.  Kotwica Kołobrzeg 26 43 49-37
4.  Chojniczanka 27 41 34-31