Brązowe medale Tauron Hokej Ligi dla GKS-u Tychy

GKS Tychy w drugim meczu o trzecie miejsce w Tauron Hokej Lidze pokonał JKH GKS Jastrzębie 2:1. Tyszanie tym samym zwyciężyli w serii do dwóch zwycięstw 2:0 i to im prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Mirosław Minkina wręczył brązowe medale.

We wtorek na Stadionie Zimowym w Tychach było 5:2 dla gospodarzy. JKH chciał się zrewanżować za porażkę i w czwartek już w 21. sekundzie objął prowadzenie. Strzelcem gola był Kamil Górny. Później jednak bramki zdobywali wyłącznie goście, którzy byli mocno wspierani przez liczną grupę tyskich kibiców. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych 2:1, a w kolejnych tercjach bramki już nie padły. Po zakończonym spotkaniu prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Mirosław Minkina wręczył brązowe medale zwycięskiej drużynie.

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)