Paweł Krzysztoporski poprowadzi Gwarka Ornontowice

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Paweł Krzysztoporski będzie nowym trenerem czwartoligowej drużyny Gwarka Ornontowice. Zastąpi na tym stanowisku Łukasza Beretę, który przyjął ofertę Ruchu Chorzów i poprowadzi czternastokrotnych mistrzów Polski.

Nowy szkoleniowiec Gwarka swoją przygodę z futbolem rozpoczynał jako zawodnik młodzieżowych drużyn RKP Rybnik, a następnie kontynuował ją już w seniorskim zespole Energetyka ROW-u Rybnik. W swojej karierze piłkarskiej występował w takich klubach jak: Górnik Zabrze, Raków Częstochowa czy Ruch Zdzieszowice.

W wieku 28 lat postanowił całkowicie zakończyć karierę piłkarską i poświęcić się trenerce. Karierę trenerską podobnie jak piłkarską rozpoczął w Rybniku, gdzie przez pięć lat pracował w Szkole Mistrzostwa Sportowego oraz prowadził zespoły juniorów młodszych RKP Rybnik. W między czasie prowadził również rezerwy rybnickiego klubu. W końcówce sezonu 2017/2018 był szkoleniowcem występującej w Haiz IV lidze Unii Racibórz. Miniony sezon spędził w GKS-ie Katowice jako szkoleniowiec jednej z drużyn młodzieżowych.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami