Iskra poległa w meczu na szczycie - wyniki spotkań klasy okręgowej z 28 i 29 października
W najciekawiej zapowiadającym się meczu tej kolejki "okręgówki" Iskra Pszczyna przegrała z Drzewiarzem Jasienica 1:2. W ten sposób zespół z Pszczyna stracił bezpośredni kontakt z liderami grupy tysko-bielskiej.
Bytom - Zabrze
Wyniki 12. kolejki:
Olimpia Boruszowice - Silesia Miechowice 2:1 (0:1)
0:1 - Pryga, 29 min. (karny)
1:1 - Brzytwa, 60 min.
2:1 - Gruszczyński, 79 min.
ŁTS Łabędy - Concordia Knurów 1:1 (0:0)
0:1 - Guzera, 83 min.
1:1 - Gogolak, 89 min.
LKS Żyglin - Burza Borowa Wieś 2:3 (0:2)
0:1 - Milewski, 12 min.
0:2 - Milewski, 45 min.
0:3 - Joszko, 50 min.
1:3 - Jakubowski, 83 min.
2:3 - Jakubowski, 89 min.
Orzeł Nakło Śląskie - Sośnica Gliwice 1:1
Jedność 32 Przyszowice - Czarni Sucha Góra 8:0 (4:0)
1:0 - Niemiec, 10 min.
2:0 - Niemiec, 20 min.
3:0 - Kiełbasa, 22 min.
4:0 - Niemiec, 45 min.
5:0 - Niemiec, 52 min.
6:0 - Kiełbasa, 61 min.
7:0 - Kiełbasa, 80 min.
8:0 - Kiełbasa, 90 min.
Ruch Kozłów - Sparta Zabrze 0:5 (0:2)
0:1 - Boni, 5 min.
0:2 - Zubenko, 31 min.
0:3 - Boni, 51 min.
0:4 - Zubenko, 57 min.
0:5 - Boni, 85 min.
Czarni Pyskowice - Odra Miasteczko Śląskie 1:6 (0:3)
0:1 - Koschny, 2 min.
0:2 - Paszek, 34 min.
0:3 - Paszek, 45 min.
0:4 - A. Wolniewicz, 64 min.
0:5 - A. Wolniewicz, 72 min.
1:5 - Lis, 80 min.
1:6 - Paszek, 87 min.
Start Sierakowice - Tempo Paniówki 2:1
1. | Odra Miasteczko Śląskie | 12 | 33 | 41-14 |
2. | Jedność 32 Przyszowice | 12 | 30 | 42-9 |
3. | Sośnica Gliwice | 12 | 25 | 21-17 |
4. | Start Sierakowice | 12 | 21 | 26-20 |
5. | ŁTS Łabędy | 12 | 20 | 33-30 |
6. | Tempo Paniówki | 12 | 18 | 26-17 |
7. | Silesia Miechowice | 12 | 16 | 21-25 |
8. | Burza Borowa Wieś | 12 | 16 | 19-16 |
9. | Sparta Zabrze | 12 | 15 | 27-32 |
10. | Orzeł Nakło Śląskie | 12 | 15 | 19-29 |
11. | Olimpia Boruszowice | 11 | 14 | 17-21 |
12. | LKS Żyglin | 12 | 12 | 21-24 |
13. | Concordia Knurów | 12 | 12 | 18-23 |
14. | Ruch Kozłów | 12 | 10 | 22-38 |
15. | Czarni Pyskowice | 11 | 10 | 21-32 |
16. | Czarni Sucha Góra | 12 | 5 | 11-38 |
Zestaw par 13. kolejki: 4 listopada (sobota): Czarni Sucha Góra - Start Sierakowice, Sparta Zabrze - Jedność 32 Przyszowice, Sośnica Gliwice - Ruch Kozłów, Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Nakło Śląskie, Burza Borowa Wieś - Czarni Pyskowice, Concordia Knurów - LKS Żyglin, Silesia Miechowice - ŁTS Łabędy, Tempo Paniówki - Olimpia Boruszowice.
Racibórz - Rybnik
Wyniki 13. kolejki:
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice 1:1 (0:0)
1:0 - Cieślak, 79 min.
1:1 - Antończak, 86 min.
Forteca Świerklany - Silesia Lubomia 4:2 (2:1)
0:1 - Elias, 19 min.
1:1 - Podbioł, 35 min.
2:1 - Bennek, 37 min.
3:1 - Podbioł, 50 min
4:1 - Wikar, 80 min.
4:2 - Pawelec, 82 min.
Zameczek Czernica - Naprzód Syrynia 0:3 (0:0)
0:1 - Kuczera, 47 min.
0:2 - Luczera, 78 min.
0:3 - Sowa, 81 min.
Czarni Gorzyce - Start Mszana 4:0 (2:0)
1:0 - Gać, 11 min.
2:0 - Buko, 40 min.
3:0 - Wawrzyczny, 55 min.
4:0 - Warło, 82 min.
Granica Ruptawa - Dąb Gaszowice 3:3 (2:1)
1:0 - Płatkiewicz, 6 min.
2:0 - Konopacki, 14 min.
2:1 - Piekorz, 32 min.
2:2 - Kuczera, 47 min.
2:3 - Kuczera, 53 min.
3:3 - Konopacki, 67 min.
Ruch Stanowice - Unia Racibórz 4:2
Górnik Radlin - Naprzód Czyżowice 3:0 (1:0)
1:0 - Zimoń, 45 min.
2:0 - Adam, 65 min.
3:0 - Jaskólski, 88 min.
LKS 1908 Nędza - GKS II Jastrzębie 3:3 (2:1)
1:0 - Popow, 5 min.
2:0 - Frydryk, 11 min.
2:1 - Piwowarow, 37 min.
2:2 - Kłosok, 69 min.
2:3 - Piworowicz, 74 min.
3:3 - Frydryk, 85 min.
1. | Naprzód Syrynia | 13 | 31 | 34-16 |
2. | Ruch Stanowice | 13 | 26 | 32-21 |
3. | LKS Krzyżanowice | 13 | 25 | 41-24 |
4. | Forteca Świerklany | 13 | 25 | 28-15 |
5. | Czarni Gorzyce | 13 | 24 | 31-12 |
6. | Płomień Połomia | 13 | 24 | 32-19 |
7. | LKS 1908 Nędza | 13 | 20 | 27-21 |
8. | Górnik Radlin | 13 | 19 | 20-17 |
9. | Silesia Lubomia | 13 | 18 | 18-11 |
10. | Granica Ruptawa | 13 | 18 | 25-26 |
11. | GKS II Jastrzębie | 13 | 16 | 30-30 |
12. | Unia Racibórz | 13 | 12 | 28-36 |
13. | Naprzód Czyżowice | 13 | 12 | 19-30 |
14. | Dąb Gaszowice | 13 | 11 | 18-40 |
15. | Zameczek Czernica | 13 | 10 | 14-40 |
16. | Start Mszana | 13 | 0 | 9-48 |
Zestaw par 14. kolejki: 4 listopada (sobota): LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice, Górnik Radlin - Granica Ruptawa, Start Mszana - Unia Racibórz, Naprzód Syrynia - Czarni Gorzyce, Płomień Połomia - LKS 1908 Nędza, 5 listopada (niedziela): GKS II Jastrzębie - Forteca Świerklany, Ruch Stanowice - Naprzód Czyżowice, Silesia Lubomia - Zameczek Czernica.
Katowice - Sosnowiec
Wyniki 13. kolejki:
Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie 0:0
AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska 4:1
Cyklon Rogoźnik - Ostoja Żelisławice 9:2
Ruch II Chorzów - Łazowianka 16:1
Górnik Piaski - Pogoń Imielin 3:3
CKS Czeladź - GKS II Katowice 2:3
Mecze Orzeł Mokre - Unia Kosztowy i Śląsk Świętochłowice - Górnik Wojkowice przełożone na 18 listopada
1. | AKS Mikołów | 13 | 36 | 55-11 |
2. | Cyklon Rogoźnik | 13 | 32 | 37-13 |
3. | Górnik Wojkowice | 12 | 29 | 25-15 |
4. | Ruch II Chorzów | 13 | 25 | 51-18 |
5. | Urania Ruda Śląska | 13 | 24 | 37-23 |
6. | Śląsk Świętochłowice | 12 | 24 | 29-19 |
7. | GKS II Katowice | 13 | 19 | 22-18 |
8. | Ostoja Żelisławice | 13 | 16 | 19-30 |
9. | Górnik Piaski | 13 | 16 | 25-29 |
10. | Sarmacja Będzin | 13 | 14 | 19-24 |
11. | Pogoń Imielin | 13 | 13 | 12-35 |
12. | CKS Czeladź | 13 | 12 | 23-28 |
13. | Unia Kosztowy | 12 | 8 | 13-24 |
14. | Orzeł Mokre | 12 | 7 | 14-32 |
15. | Łazowianka | 13 | 6 | 13-52 |
16. | Warta Zawiercie | 13 | 5 | 9-32 |
Zestaw par 14. kolejki: 4 listopada (sobota): Warta Zawiercie - GKS II Katowice, Pogoń Imielin - CKS Czeladź, Łazowianka - Górnik Piaski, Gónik Wojkowice - Ruch II Chorzów, Ostoja Żelisławice - Śląsk Świętochłowice, Urania Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik, Unia Kosztowy - AKS Mikołów, Sarmacja Będzin - Orzeł Mokre.
Tychy - Bielsko-Biała
Wyniki 13. kolejki:
GLKS Wilkowice - LKS Bestwina 5:1
Pasjonat Dankowice - Piast Gol Bieruń 1:4
JUW-e Jaroszowice - LKS Studzionka 1:0
Iskra Pszczyna - Drzewiarz Jasienica 1:2
Czarni Jaworze - KS Międzyrzecze 5:1
LKS II Goczałkowice-Zdrój - Stal Bielsko-Biała 2:2
Soła Kobiernice - ZET Tychy 2:3
Rotuz Bronów - Sokół Zabrzeg 3:0
1. | GLKS Wilkowice | 13 | 36 | 51-13 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 13 | 36 | 39-5 |
3. | Iskra Pszczyna | 13 | 28 | 31-15 |
4. | JUW-e Jaroszowice | 13 | 28 | 21-18 |
5. | Stal Bielsko-Biała | 13 | 25 | 42-18 |
6. | LKS Goczałkowice-Zdrój | 13 | 25 | 37-19 |
7. | ZET Tychy | 13 | 22 | 35-35 |
8. | Soła Kobiernice | 13 | 22 | 31-30 |
9. | Czarni Jaworze | 12 | 17 | 21-19 |
10. | LKS Bestwina | 13 | 14 | 16-27 |
11. | Sokół Zabrzeg | 13 | 11 | 15-36 |
12. | Rotuz Bronów | 13 | 10 | 25-26 |
13. | Piast Gol Bieruń | 13 | 8 | 15-39 |
14. | Pasjonat Dankowice | 11 | 7 | 19-29 |
15. | KS Międzyrzecze | 13 | 5 | 10-45 |
16. | LKS Studzionka | 12 | 3 | 15-49 |
Zestaw par 14. kolejki: 4 listopada (sobota): ZET Tychy - KS Międzyrzecze, Drzewiarz Jasienica - Czarni Jaworze, Piast Gol Bieruń - JUW-e Jaroszowice, Stal Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice, LKS Bestwina - LKS II Goczałkowice-Zdrój, Soła Kobiernice - GLKS Wilkowice, 5 listopada (niedziela): Sokół Zabrzeg - Iskra Pszczyna, LKS Studzionka - Rotuz Bronów.