Ruch z wiceliderem na remis na Kaszubach

Piłkarze Ruchu Chorzów przywożą z Chojnic tylko remis. Mimo optycznej i statystycznej przewagi Niebiescy zaledwie zremisowali 1:1 z wiceliderem tabeli - Chojniczanką

Do przerwy kibice w Chojnicach nie zobaczyli goli. W 70. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Bramkę dla "Chluby Grodu Tura", z bliska, po dograniu zdobył  najlepszy strzelec gospodarzy - Artur Pląskowski. 10 minut później za zagranie ręką Byrtka w polu karnym, arbiter podyktował rzut karny. Strzał Michała Mokrzyckiego z wapna odbił Broda, ale wobec dobitki "Mokrego" był już bezradny.