Czy Slavia Ruda Śląska zatrzyma AKS Mikołów? - zapowiedź 5. kolejki ZINA klasy okręgowej
Zespół Slavii Ruda Śląska powrócił do gry po karencji i na razie całkiem nieźle spisuje się w rozgrywkach ZINA klasy okręgowej. W 5. kolejce przyjdzie mu jednak zmierzyć się z niepokonanym dotąd AKS-em Mikołów.
Bytom - Zabrze
Zestaw par 5. kolejki:
LKS Żyglin - ŁTS Łabędy 2:2
4 września (sobota)
godz. 12.00: Drama Zbrosławice - Gwiazda Chudów
godz. 16.00: Czarni Pyskowice - Orzeł BIały Brzeziny Śląskie
godz. 16.00: Odra Miasteczko Śląskie - Przyszłość Ciochowice
godz. 16.00: Start Sierakowice - Sokół Orzech
godz. 16.00: Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś
godz. 16.00: Orzeł Miedary - Górnik Bobrowniki Śląskie
5 września (niedziela)
godz. 11.00: Sośnica Gliwice - Olimpia Boruszowice
Racibórz - Rybnik
Zestaw par 5. kolejki:
4 września (sobota)
godz. 11.00: Unia Racibórz - Gwiazda Skrzyszów
godz. 16.00: Granica Ruptawa - KS 1905 Krzanowice
godz. 16.00: Jedność Jejkowice - GKS 1962 II Jastrzębie
godz. 16.00: Rymer Rybnik - LKS Tworków
godz. 16.00: Zameczek Czernica - Forteca Świerklany
godz. 16.00: LKS Raszczyce - Pierwszy Chwałowice
godz. 16.00: Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
5 września (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin - Silesia Lubomia
Pauzuje: LKS 1908 Nędza
Katowice - Sosnowiec
Zestaw par 5. kolejki:
4 września (sobota)
godz. 11.00: Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
godz. 11.00: Grunwald Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
godz. 11.00: Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice
godz. 13.00: Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin
godz. 15.30: Zagłębie II Sosnowiec - GKS II Katowice
godz. 16.00: Górnik Wojkowice - Sparta Katowice
godz. 17.00: Tęcza Błędów - Źródło Kromołów
godz. 17.00: Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec
godz. 17.00: CKS Czeladź - MK Górnik Katowice
Tychy - Bielsko-Biała
Zestaw par 5. kolejki:
4 września (sobota)
godz. 15.00: GTS Bojszowy - LKS Studzienice
godz. 16.00: Czarni Jaworze - KS Bestwinka
godz. 16.55: LKS Łąka - MKS Lędziny
godz. 17.00: Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice
5 września (niedziela)
godz. 11.00: Rekord II Bielsko-Biała - ZET Tychy
godz. 17.00: LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń
godz. 17.00: JUW-e Jaroszowice - GLKS Wilkowice
11 listopada (czwartek)
godz. 11.00: Pasjonat Dankowice - BKS Stal Bielsko-Biała
Artykuły powiązane
- AKS Mikołów uciekł rywalom - wyniki spotkań klasy okręgowej z 4 listopada
- Terminarz grupy Katowice - Sosnowiec klasy okręgowej na rundę wiosenną sezonu 2022/2023
- Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada
- Derby Gliwic czyli Sośnica podejmuje ŁTS Łabędy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 listopada
- Slavia zatrzymała Spartę, a Granica zastopowała Nędzę - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 5 i 6 listopada